Кухонний гарнітур «Комфорт господині».


  • Головна
  • Кухонний гарнітур «Комфорт господині».

Моє ім’я  - «Комфорт господині»

Я несу зміст картини «Літній букет » Української художниці  Ірини Волкової.

Подарувавши художнику талант , Творець заклав один і той же зміст , в картину і в об’єкт побутового комфорту і в особу котра мене обрала собі , і поєднав нас , Вашим власним вибором , моя люба пані.

Вас не турбує вчорашній час  і не особливо турбує майбутній . Вам трохи печально з того , що він все-ж таки тече, але Ви закохані в ‘’смак’’, в колір, в чарівність , в багатство відчуттів , почуттів ,усього що зветься красою єдності з даром життя в кожну його мить .

 Дарма що квіти зірвані , вони щедро напоєні , дарма що деякі впали , букет цвіте як полум’я , дарма що красок полум’я погасне . Ця прекрасна мить душевного комфорту , сердечного захоплення життям , чи не і вона та сама щастя мить , яку пізнати хоче кожен , а Вам дана вона у всьому , ще й в комфорті кухні дому . Маю багато місця для послуг Вам, багато фарб і квітів , і життя в картині , багатими да будуть дім Ваш , і серце , і душа .

Комфорт несу Вам я , і Ви вже знаєте від кого , щодня , щодня , щодня , і кожну мить без вороття , але й без перестанку і зупину в просторі і часі .

Паспорт виробу

...

Поділитися в соцмережах:

Замовити "Київска Русь Меблі Особливі"

Залиште свої контактні дані, і ми з вами обов'язково зв'яжемося
або
зателефонуйте нам.
+38 (098) 298 44 43
+38 (099) 453 34 34
+38 (093) 524 55 79