Кухонний гарнітур «Відродження».


  • Головна
  • Кухонний гарнітур «Відродження».

Кухонний гарнітур «Відродження»

Даний кухонний гарнітур не лише предмет побутового комфорту, він має ім’я " Відродження ”, і несе собою зміст закладений через талант художника Олександра Колєєва в картині °Яблука ".

Зверніть увагу на плоди , їх якість , стан , на древній вигляд предмета на якому вони лежать , на мечеподібний кухонний ніж , на густе пасмо прямого комфортного світла з боку зверху і фіолетовий відблиск в тильній перспективі, ніби колір зимової ночі через злегка розмиті контури вікна . Зверніть увагу на число плодів , їх сім на передньому плані і два з них розділені кожне на дві рівні частини , а в перспективі розмитим контуром існує ще два плоди . Число ” сім " символізує повний цикл явища життя , а поряд існує вічність , яку позначає число " 8 ° , а за ним тайна буття підчислом "9".

Дерево з поза перспектив картини принесло ці красиві плоди пройшовши мудрий цикл , котрий повториться знову і знову, дві частини кожного із розрізаних навпіл плодів зображають баланс і рівновагу на тлі їм подібних цілостей на древній основі під верхнім світлом і наявністю бокового . Стіна і стіл , то Ваш дім і основа на якій стоїть єдність дому, сім’ї . У Вашому домі баланс , у Ваших душах рівновага , у Ваших серцях сердечна бадьорість , виклики ° холодної ночі ° Вам не нашкодять.

Бережіть цей комфорт і пізнавайте його безкінечний зміст для Вашої радості, торкаючись глибин і висот Благородства у викриваємих тайнах буття .

Гарнітур ” Відродження ” цінний предмет , а зміст який він приніс у Ваш дім , не має ціни .

° Відродження *’ допомагатиме розпізнавати суть кожного хто приходить у Ваш дім , сприятиме балансу рівноваги у Вас самих . Усіх предметів в картині 13 , число ° Фенікс °

( Відродження ) - єдність не покидатиме Вас , Ваш дім і Вашу родину .

 

...

Поділитися в соцмережах:

Замовити "Київска Русь Меблі Особливі"

Залиште свої контактні дані, і ми з вами обов'язково зв'яжемося
або
зателефонуйте нам.
+38 (098) 298 44 43
+38 (099) 453 34 34
+38 (093) 524 55 79